Mobile menu

TMO Elüs Satışları Hakkında

Toprak Mahsulleri Ofisi Akşehir Şube Müdürlüğü'nden Odamıza gelen yazısına atfen; " Elektronik Ürün Senetli (ELÜS) stoklarının şartlı satış işleminin gerçekleştirilebilmesi amacıyla web tabanlı “ELÜS SATIŞLARI” platformu oluşturulmuştur. 

 

Kısa zaman içerisinde tüm ELÜS satışları bu platform üzerinden gerçekleştirileceği için bu satışlardan faydalanmak isteyen kişi ve firmaların https://ticaret.tmo.gov.tr linkinden veya http://www.tmo.gov.tr sayfamızdaki "ELÜS SATIŞLARI" kısa yol sekmesi üzerinden platforma üye olması ve üye olan firmaların girdiği bilgilerin doğruluğunu hinterlandında bulunduğu Şube Müdürlüklerinde onaylatması gerekmektedir. 

 

Hinterlandımızda faaliyet gösteren ve üyelik başvurusu yapan kişi ve firmaların internet üyelik sürecinde beyan edeceği bilgilerin kontrolü ve üyelik işleminin onayı için fiili tüketim belgesi, ihracat miktarını gösterir belge , adres beyanı, fabrika sayısı, vb. bilgileri içeren belgeler ile birlikye Şube Müdürlüğümüze başvurması gerekmektedir." denilmektedir.

Bilgilerinize sunulur. 

 

 

 

DİĞER DUYURULAR

   

Web Tasarım DAIO